متن استاتیک شماره 54 موجود نیست
  • 1403/04/16
  • - تعداد بازدید: 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بهبود و ارتقای فرایند به روز رسانی قیمت دارو و تجهیزات مصرفی در مراکز درمانی بررسی شد

با حضور معاونان توسعه مدیریت و منابع و غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

فرآیندهای بهبود و ارتقای فرایند به روز رسانی قیمت دارو و تجهیزات مصرفی در مراکز درمانی، با حضور معاونان توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو و مدیران بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» با بیان ضرورت و اهداف برگزاری این نشست اظهار امیدواری کرد با برگزاری این نشست و تبادل نظر و هم اندیشی دست اندرکاران در حوزه دارو و تجهیزات مصرفی، شاهد کاهش چالش های این حوزه باشیم.

در ادامه این نشست دکتر «مهدی خسروی» مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تاکید بر اهمیت موضوع به روز رسانی قیمت دارو و تجهیزات مصرفی گفت: به روز رسانی به موقع و صحیح قیمت دارو و تجهیزات مصرفی در سامانه های بیمارستان ها می تواند نقش مهمی در حفظ منابع مالی در بیمارستان ها داشته باشد.

دکتر «محمدجواد راعی» معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست، تامین دارو و تجهیزات و مدیریت هزینه ها را از اولویت های حوزه سلامت دانست و از مدیران بیمارستان ها خواست با توجه اهمیت به روز رسانی قیمت دارو و تجهیزات مصرفی در سامانه های بیمارستان ها این موضوع به صورت ویژه پیگیری شود.

 

در ادامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کنونی بیمارستان های شیراز، در خصوص راهکارهای عملیاتی برای رفع چالش های موجود تبادل نظر شد.

 

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • کد خبری : 104822
کلیدواژه