متن استاتیک شماره 54 موجود نیست
  • 1403/03/27
  • - تعداد بازدید: 58
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ارایه قوانین و ضوابط تخصصی در حیطه تجهیزات و ملزومات پزشکی از سوی مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

در همایش اعضای صنف تجهیزات پزشکی استان فارس عنوان شد؛
 

قوانین و ضوابط تخصصی در حیطه تجهیزات و ملزومات پزشکی در همایش اعضای صنف تجهیزات پزشکی استان فارس از سوی مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی دانشگاه درباره این همایش گفت: قوانین و ضوابط تخصصی در حیطه تجهیزات و ملزومات پزشکی شامل ضوابط صدور فاکتور و پیش فاکتور، حاشیه سود قانونی و قیمت های مصوب کالا در سایت https://imed.ir، ضوابط اصالت کالا و برچسب اصالت، قوانین و مجازات در خصوص تخلفات مربوط به کالای قاچاق و همچنین دریافت مجوزهای قانونی و دیگر قوانین این حوزه، از جمله محورهای این همایش بود.

مهندس «محمدامین کشاورز» افزود: در این همایش با پرسش و پاسخ در خصوص چالش های موجود در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی تشکیل و به پرسش های مطرح شده از سوی مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی دانشگاه، رئیس صنف تجهیزات پزشکی و اعضای هیات مدیره، پاسخ داده شد.

دکتر «نسیم دهقانیان» کارشناس تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه نیز دیگر سخنران این همایش بود که در مورد موارد یاد شده مطالبی عنوان کرد.

این همایش در سالن اجتماعات اتاق اصناف مرکز استان فارس برگزار شد./س.کمال زاده

  • گروه خبری : اخبار واحدها
  • کد خبری : 103765
کلیدواژه